Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 28.03.2024, 15:39

Ваньовицька СЗШ І-ІІІ ступенів

Семінар вчителів української мови та літератури

вчитель української мови та літератури
Турчиняк Емілія Михайлівна
вчитель української мови та літератури
Журавчак Ірина Василівна

На базі нашої школи 23 жовтня 2013р. було проведено семінар вчителів української мови та літератури Бісковицького округу. Вчителі словесники відвідали уроки літератури у 6 та 7 класах.  У 6 класі урок («Микола Вороний. «Євшан-зілля». Філософські мотиви поведінки героїв поеми») проводила Журавчак Ірина Василівна. Урок був нестандартний, насичений інтерактивними формами та методами роботи: учні розшифровували асоціативні малюнки, брали інтерв’ю у князя Володимира і половецького хана, складали лото, писали оповідання-фантік. Роздуми і відповіді вразили гостей своєю глибиною і філософською інтерпретацією.

Турчиняк Емілія Михайлівна провела урок позакласного читання в 7 класі на тему «Т.Г.Бурдуляк. «Перший раз». Урок було проведено у формі рольової гри, було використано мультимедійні технології, учні працювали над текстом.

Уроки відвідали директор школи Фляк О.Я. та її заступник Спринська З.В.

Журавчак І.В. ознайомила присутніх з презентацією власних ідей «Створення ситуації успіху на уроках української літератури шляхом модернізації навчально-виховного процесу». Учасники семінару були  захоплені роботою вчителів та учнів.

(більше інформації семінару можна переглянути у 2 номері шкільної зазети)

23 жовтня 2013р.

«  Березень 2024  »